Get Adobe Flash player

Magnat - By smażenie stało się przyjemnością

Patelnia Magnat ILAG marki Ambition wykonana została z kutego aluminium pozwalającego na szybsze gotowanie. Dzięki powłoce non-stick, jest bardzo trwała i odporna na zarysowania. Faktura plastra miodu powoduje, iż ciepło równomiernie się rozprowadza.

ILAG Non-Stick Basic to oryginalna szwajcarska powłoka, dzięki której podczas smażenia nawet w wysokich temperaturach nie dochodzi do wytwarzania toksycznych związków. Powłoka jest obojętna chemicznie, dzięki czemu przygotowywane potrawy nie tracą witamin oraz związków mineralnych jak i nie zmieniają smaku smażonych dań i potraw. ILAG Non-Stick Basic to najwyższa jakość i trwałość.

Doskonałe właściwości nieprzywierające pozwalają na ograniczenie do minimum użycia tłuszczu podczas smażenia. Powłoka ILAG Non-Stick Basic dzięki swojej idealnie gładkiej i ekstremalnie gęstej strukturze jest oporna na zarysowania a jednocześnie łatwa do czyszczenia, to idealne rozwiązanie dla zdrowego, nowoczesnego gotowania. Kolor czarny wraz z wyjątkowym kształtem może być ozdobą Twojej kuchni. Naczynie to kierowane jest do osób szukających nie tylko nowatorskich rozwiązań, ale także preferujących zdrowy tryb życia.

Produkt marki Ambition można stosować na kuchenkach halogenowych, gazowych, elektrycznych, ceramicznych jak również indukcyjnych. Patelnie Magnat dostępne są w rozmiarach: 20 cm, 22 cm, 24 cm, 26 cm, 28 cm, 30 cm.